Lekarze Pediatra Wrocław

Urszula Kowszyn

Ziemowita
ul.Ziemowita
Wrocław

bardzo polecam pania doktor jest wspaniałym lekarzem zeby wiecej takich lekarzy było

lekarz Ewa Sołecka

54-130 Wrocław

Przede wszystkim bardzo kompetentna. Trafia z diagnozą. Ma niesamowitą intuicje wynikającą z doświadczenia. Przepisuje niedrogie leki, jeśli jest taka możliwość. Bardzo ciepła, taktowna, życzliwa - nie tylko do dziecka ale też do rodzica. Widać, że bardzo lubi swoją pracę. Mój Synek Ją uwielbia :)
Opinia dodana przez: Tit
Dołączam się do w/w opinii. Znam Panią Doktor z dawnych lat i podtrzymuję, że jest miła i kompetentna. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Karol Senenko

Małgorzata Kucharska

Internista, Pediatra

Enel-Med
Wrocław

Wspaniały lekarz który nie zbywa pacjęta tylko szuka przyczyny choroby i ją leczy! Oby było więcej takich lekarzy jak pani doktor!

lekarz Anna Wichrowska-Mikoś

Neonatolog, Pediatra

klinika ginekologii, położnictwa i neonatologii
dyrekcyjna 5/7
Wrocław

Bardzo profesjonalna osoba z odpowiednim podejściem. Nie traktuje człowieka "z góry", w przystępny sposób przekazuje niezbędne informacje dotyczące leczenia. Zdecydowanie rekomenduję !

lekarz Małgorzata Kościelniak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ulica Warszawska 2
52-114 Wrocław

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, trafnie stawia diagnozę. Jako osoba i lekarz z dużym zaangażowaniem traktuje dzieci, jak również osoby starsze.
Pan doktor z Medixu jest bardzo miła, wizyta przebiegła w swobodnej atmosferze. Przeprowadzona bardzo sprawnie, a zalecenia póki co przynoszą pożądany efekt.

lekarz Joanna Puławska

Reumatolog, Internista

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Wyrozumiała szlachetna .Ma czas dla pacjenta i potrafi jasno wszystko wytłumaczyć dziecku i przerażonemu rodzicu .Ma zawsze dla nich czas .

lekarz Ewa Struś

Jedności Narodowej 125 lok. 21
50-301 Wrocław

Pani doktor to wybitny specjalista w dziedzinie pediatrii. Bardzo dobre podejście do dzieci sprawia, że wizyta jest mało stresująca dla maluchów. Zawsze stawia trafne diagnozy, a antybiotyki przepisuje w ostateczności. Wizyta w przychodni niczym nie różni się od prywatnej. Pani Ewa poświęca tyle samo czasu małym pacjentom. Wiem, bo leczymy naszego synka u pani doktor już trzeci rok. Bardzo serdecznie polecam!!!!! Mam pełne zaufanie do tego lekarza!!!!

lekarz Teresa Jabłońska

WSS im.J.Gromkowskiego
ul.Kasprowicza 64/66
51-137 Wrocław

Mało jest takich lekarzy którzy tak kompleksowo i dokładnie badają dziecko.Jako neonatolog -super, pediatra -niezła

lekarz Aleksandra Janik

Szolc-Rogozińskiego 21a
53-209 Wrocław

POLECAM!! to jedyny lekarz do którego mam zaufanie! jest ciepła, miła i przede wszystkim jest doskonałym specjalistą!!

lekarz Joanna Przybylska

54-130 Wrocław

Najlepszy pediatra jakiego spotkałam,a mam dwójkę dzieci więc z paroma już miałam do czynienia :) Pani doktor widać,że z powołania, ma świetne podejście do maluchów, jest kompetentna i zawsze szuka najlepszego rozwiązania, wcześniej mojej córce za każdym razem przypisywano antybiotyk, a od kiedy leczy ją dr Przybylska zapomniałam co to jest antybiotyk :) Miła i sympatyczna, moje dzieci ją uwielbiają, a ja szczerze polecam wizytę u niej :)

lekarz Maciej Puławski

54-130 Wrocław

Dr Puławski to bardzo dobry specjalista, świetny lekarz i pediatra. Ma rewelacyjny kontakt z dziećmi,jest bardzo dokładny, posiada ogromną wiedzę i duże doświadczenie. Polecam wszystkim zatroskanym rodzicom Panie Doktorze dziękuję ;--) i pozdrawiam ;-)
Opinia dodana przez: M207

lekarz Katarzyna Rotter

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

To świetny fachowiec i wspaniały człowiek!, cierpliwa i uważna diagnostyka, zabiegi wykonywane profesjonalnie, trafny dobór leczenia, Pani Doktor z troską i szacunkiem wysłuchuje pacjenta i skutecznie leczy!!!! Wyjaśnia, swoją wiedzę przekazuje jasno mobilizując do współpracy w procesie leczenia. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Helena Hildebrand

Żniwna 39
Wrocław

Bardzo dobry lekarz ,zna się bardzo dobrze na tym co robi ,jest bardzo życzliwa ,poświęca czas ile tylko go potrzebujemy ,tłumaczy bardzo przejzyscie polecam Panią doktor z całego serca
BARDZO DOBRY LEKARZ, FACHOWE PODEJŚCIE, UMIEJĘTNOŚĆ POROZUMIENIA SIĘ Z DZIECKIEM, MIŁY I PRZYCHYLNY WZBUDZAJĄCY ZAUFANIE; GORĄCO POLECAM

lekarz Aleksandra Michalska-Pypłacz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Królowej Marysieńki 8/6
51-025 Wrocław

Lekarz bardzo kompetentny ,rzeczowy i wnikliwy z empatycznym podejściem do każdego pacjenta.Posiadający dużą kulturę osobista i aktualną wiedzę.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Emilia Stefanicka

Gen. J.Sowińskiego 3/5
51-685 Wrocław

Wspaniały lekarz o wielkim sercu i zaangażowaniu w wykonywaniu swojego zawodu Wspaniałe podejście do pacjentów zarówno tych małych i dorosłych .
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Adam Marchocki

Kownieńska 69
51-351 Wrocław

Uratował mi syna, dzięki niemu żyje. Dziękuję Bardzo Panie Doktorze! Dziś syn ma już 36 lat. Był Pediatrą

lekarz Bożena Żarczyńska

Ziemowita 1 lok. 12
50-202 Wrocław

Miła starsza Pani... takie sprawia wrażenie, ale jest zdecydowanie kompetentna i do tego wie gdzie z czym wysłać dziecko.